Ясинуватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7

Гуртки / Клуби

Співпраця з Корпусом Миру США в Україні.

Корпус Миру США був заснований президентом США Джоном Кеннеді  у 1961 році як незалежна агенція при уряді США. Це не політична, не релігійна, не військова організація, основним завданням якої є підтримка сталого розвитку. У 1992 році український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж  Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні та визначили його основні цілі:

• сприяти кращому розумінню українців з боку американців.

Корпус  Миру США в Україні працює за підтримки Міністерства економіки, Міністерства освіти та науки, та Міністерства у справах сімВикладання англійської мови як іноземної:Добровольці працюють у середніх школах і технікумах та співпрацюють з місцевими відділами у справах сім’ї, молоді та спорту з метою надання молодим українцям допомоги, необхідної для досягнення успіху в кар’єрі та житті. Вони проводять уроки в школах, організують позакласні заходи та реалізують громадські проекти, спрямовані на запобігання зловживанню алкоголю, палінню, вживанню наркотиків та розповсюдженню ВІЛ. Добровольці популяризують здоровий спосіб життя, сприяють розвитку навичок у галузях інформаційних технологій, бізнесу, лідерства, громадянської свідомості, екології та кар’єрного розвитку.

http://leadershipclubschool7.blogspot.com – блог «Клуб лидеров»

Наша школа співпрацює з Корпусом Миру США в Україні  з 2009 року. Протягом цього періоду у школі працювали два добровольця —Анжела Лі та Кетрін Меньєр. З грудня 2012 року у нашій школі № 7 працює третій  доброволець Корпусу Миру США в Україні – Вірджинія Скотт

Вона працює за напрямком – викладання англійської мови як іноземної.

Завдяки успішній співпраці Вірджинії та українських партнерів, тобто учителів англійської мови, а саме : Возняк Ганни Олександрівни, Ярої Ірини Валеріївни, Савельєвої Галини Юріївни та Хорошилової Ірини Геннадіївни, минулого року виграли грант на реалізацію проекта

• ” Послідовники сьогодні, лідери—завтра”. На кошти гранту були куплені: ноутбук з колонками та принтер з функціями сканування  та копіювання. З січня 2014 року вчителі почали використовувати цю техніку на своїх уроках та впроваджувати нові форми роботи.

Протягом року перебування у Ясинуватій, Вірджинія зарекомендувала себе як активна, комунікабельна та доброзичлива дівчина. Їй легко  знаходити контакти з дітьми, тому що вона має педагогічну освіту вчителя музики. Завдяки її новітнім, свіжим ідеям  та ентузіазму кожен урок перетворюється на дискусійний клуб, де кожен прагне показати свої знання та вміння   з англійської мови. Вона дуже відповідально ставиться до виконання своєї місії, тому змогла не тільки вивчити російську мову, але розуміє та може розмовляти та відповідати, коли хтось питає її. З дітьми Вірджинія підтримує дружні партнерські відносини, намагаючись дати кожному можливість бути почутим та домогти у разі потреби. Хоч уся наша система навчання та підручники орієнтовані на Великобританію та  мова американців відрізняється від мові англійців, Вірджинії спочатку було дуже складно, але разом ми змогли найти золоту середину, яка сприяє гарному мікроклімату у класі. Використовуючи нестандартні форми роботи Вірджинія перетворює урок на маленьку подорож до країни Англійської мови, де кожному знайдеться своє місце, де кожен може проявити себе та показати з іншої сторони.  Крім звичайних уроків, Вірджинія з вчителями англійської мови проводить заняття в англійському клубі „Лідер”, як для наймолодших (2-5 класів), так і для дорослих (6-9 класів), де діти намагаються зрозуміти, хто такий справжній лідер, які риси він повинен мати, чи можуть вони стати лідерами та що для цього потрібно. На уроках та заняттях діти практикуються  говорити на англійській мові з іноземцем і для цього їм не потрібно нікуди їхати, треба тільки бути присутнім на уроці та активно працювати. Я вважаю, що це велика перевага  у навчанні англійської мови, коли рядом з тобою є носій мови, яку ти вивчаєш та спитати будь-яку цікаву інформацію.